Supraśl (gw), Zaścianki

Trwa ładowanie...

Liczba pokoi

-

Metraż

2 947,0m

Rata od

8 600zł

Zobacz więcej

Cena: 2 400 000zł

Cena za metr: 814 zł

Liczba pokoi

-

Metraż

2 947,0m

Rata od

8 600zł

Zobacz więcej

Cena: 2 400 000zł

Cena za metr: 814 zł

Nieruchomość inwestycyjna - budynki usługowo-produkcyjne.

Przedstawiamy Państwu nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w okolicach Białegostoku - Zaściankach. Na ogrodzonej działce o powierzchni około 3000m2  znajdują się
 
Lokal o powierzchni 700m2 dwukondygnacyjny, murowany w skład którego wchodzi - ogrzewane pomieszczenie produkcyjno-warsztatowe na parterze  oraz biuro i administracja na poddaszu. Budynek przeszedł kapitalny remont w 2008 r. Biuro zostało wykończone w bardzo dobrym standardzie. Nieruchomość posiada 2 stołówki, szatnie dla 40 osób, 3 toalety, pomieszczenie gospodarcze, 5 pomieszczeń biurowych.  

Magazyn  o powierzchni około 250 m2, którego konstrukcja wykonana jest z płyty warstwowej. 

Ogrzewanie pomieszczeń: piec na paliwo stałe, ogrzewanie wody - gazowe. 
Dostepne media: prąd, wodociągi, kanalizacja, gaz.

Działka zagospodarowana, zadbana, liczne nasadzenia, oczko wodne, teren ogrodzony.

Ogromnym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja i stan techniczny budynków, doskonałe miejsce na działalność usługowo-produkcyjną. Istnieje mozliwość rozbudowy, dostosowując do własnych potrzeb. 


Powyższa cena 2.400.000 zł jest ceną Netto, należy doliczy
ć podatek VAT.

Nota prawna

Informacje zawarte w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferty były aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy. Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Pokaż więcej
Symbol LWY-LS-9826
Pow. całkowita [m2] 2947.00 m²
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Rodzaj lokalu wielopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, handlowo-usługowy, handlowy, inny, usługowy
Otoczenie działki zabudowane
Przystosowania dla niepełnosprawnych nie

Doradca odpowiedzialny

Aneta Grzegorek

Biuro Lwy Nieruchomości

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lwy Nieruchomości z siedzibą w Białymstoku (15-002) przy ul. Sienkiewicza 49 lok. 202. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu późniejszego kontaktu i odpowiedzi na przesłane zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L Nr 119, str. 1), oraz późń. zmianami.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na wskazany adres poczty elektronicznej i numer telefonu informacji handlowych oraz marketingowych drogą elektroniczną od Lwy Nieruchomosci Marcin Świslowski.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem