Jaświły

Trwa ładowanie...

Liczba pokoi

-

Metraż

672,0m

Rata od

1 251zł

Zobacz więcej

Cena: 349 000zł

Cena za metr: 519 zł

Liczba pokoi

-

Metraż

672,0m

Rata od

1 251zł

Zobacz więcej

Cena: 349 000zł

Cena za metr: 519 zł

***ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ***DOSKONAŁA INWESTYCJA POD TWÓJ BIZNES***

Przedstawiamy Państwu nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w samym środku Jaświł w powiecie monieckim, woj. podlaskim, zaledwie 19 km do Moniek i 50 km od Białegostoku.   

W skład nieruchomości wchodzą: budynek usługowo - handlowy w zabudowie bliźniaczej z funkcją mieszkalną  zlokalizowany na  dwóch działkach, bezpośrednio do siebie przylegających o łącznej powierzchni  6.059m2 (4085m2 i 1974m2).  

Na powierzchnię 672m2 budynku składają się obie części bliźniaka:  piwnica, kotłownia, dwa osobne garaże, parter przystosowany na działalność  handlową lub usługową z bezpośrednim wejściem od ulicy, piętro - do zagospodarowania na część mieszkalną lub usługowo-handlową oraz poddasze do własnej aranżacji.
Posesja od strony ulicy, posiada z obu stron budynku niezależne wjazdy. Działaka o kształcie prostokąta, frontowa część ma szerokość 25m. 

Materiały użyte do budowy: ściany fundamentowe wylewane betonowe, grubość 52 cm, ściany zewnętrzne murowane cegłą kratówką Lewkowo z ociepleniem gr. 46 cm, ściany wewnętrzne murowane z obustronnym tynkiem gr. 24 i 12 cm, stropy 14 cm, okna drewniane i  PCV, schody żelbetowe, elewacja: ściany otynkowane tynkiem mineralnym w kolorze białym, dach krokwiowy, dwuspadowy, pokryty blachą ocynkowaną trapezową (wymiana dachu nastąpiła w 2013r) .   

Dostępne media:  prąd, woda, kanalizacja. Ogrzewanie własne dla budynku, piec na paliwo stałe. 

Ogromnym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja, doskonałe miejsce na działalność usługowo-handlową - bezpośrednio przy głównym trakcie, przed posesją miejsca parkingowe, obok poczta, Gminny Ośrodek Kultury, Kościół, Urząd Gminy, Zespół Szkół, Bank, Zakład Opieki Zdrowotnej,  Klub ze słynną dyskoteką. Jaświły liczą ponad 5 tyś mieszkańców,  jest to gmina wiejska, bardzo prężnie działająca. 

Oferta może wydać się szczególnie interesująca osobom szukającym pomysłu na własny biznes (np: sklep, usługi, noclegi, agroturystyka) z możliwością zamieszkania lub zakup nieruchomości pod wynajem.   

Wyłącznie w naszym biurze. Zadzwoń lub przyjdź. Zapraszamy!

Nota prawna

Informacje zawarte w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferty były aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy. Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Pokaż więcej
Symbol LWY-LS-10532
Pow. całkowita [m2] 672.00 m²
Liczba pięter w budynku 3
Rok budowy 1984
Rodzaj lokalu wielopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, handlowo-usługowy, handlowy, inny, usługowy
Usytuowanie dwustronne
Przystosowania dla niepełnosprawnych nie
Możliwość parkowania tak
Położenie lokalu główna ulica handlowa
Witryna wystawowa od ulicy
Wejście od ulicy

Doradca odpowiedzialny

Aneta Grzegorek

Biuro Lwy Nieruchomości

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lwy Nieruchomości z siedzibą w Białymstoku (15-002) przy ul. Sienkiewicza 49 lok. 202. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu późniejszego kontaktu i odpowiedzi na przesłane zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L Nr 119, str. 1), oraz późń. zmianami.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na wskazany adres poczty elektronicznej i numer telefonu informacji handlowych oraz marketingowych drogą elektroniczną od Lwy Nieruchomosci Marcin Świslowski.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem