Turośń Kościelna, Pomigacze

Trwa ładowanie...

Liczba pokoi

-

Metraż

2 800,0m

Rata od

606zł

Zobacz więcej

Cena: 169 000zł

Cena za metr: 60 zł

Liczba pokoi

-

Metraż

2 800,0m

Rata od

606zł

Zobacz więcej

Cena: 169 000zł

Cena za metr: 60 zł

Duża działka z warunkami zabudowy!

Działka

Polecam Państwu niezagospodarowaną działkę zlokalizowaną w miejscowości Pomigacze  (gm. Turośń Kościelna) o numerze geodezyjnym 537. Działka ma kształt prostokąta a jej powierzchnia wynosi 2800 m2. Dojazd drogą utwardzoną. Działka posiada wydane aktualne warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Możliwe jest również dokonanie podziału działki.

Przyłącza

W bliskiej odległości od działki znajduje się linia energetyczna, z której będzie możliwe przyłączenie. Zaopatrzenie w wodę ze studni własnej, szambo.

Okolica

Niewątpliwym atutem oferty jest spokojna i ładna okolica. Dojazd do Białegostoku to jedynie 15 km. Działka znajduje się w bliskiej okolicy Majątku Howiennego. Oferta idealna dla osób poszukujących ładnie położonej, dużej działki pod swój wymarzony dom jednorodzinny. 

O więcej ciekawych ofert zapytaj naszego doradcy.

Mariusz Cwalina tel. 796 208 000
Lwy Nieruchomości Białystok 
ul. Sienkiewicza 26

Nota prawna

Informacje zawarte w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferty były aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy. Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Pokaż więcej
Symbol LWY-GS-12410
Przeznaczenie działki rolna z prawem zabudowy
Pow. całkowita [m2] 2800.00 m²
Powierzchnia działki [m2] 0.00
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Przystosowania dla niepełnosprawnych nie

Doradca odpowiedzialny

Mariusz Cwalina

Biuro Lwy Nieruchomości

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lwy Nieruchomości z siedzibą w Białymstoku (15-002) przy ul. Sienkiewicza 49 lok. 202. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu późniejszego kontaktu i odpowiedzi na przesłane zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L Nr 119, str. 1), oraz późń. zmianami.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na wskazany adres poczty elektronicznej i numer telefonu informacji handlowych oraz marketingowych drogą elektroniczną od Lwy Nieruchomosci Marcin Świslowski.
Oferty specjalne
Zdjęcie oferty

-

POKÓJ

1 500m

METRAŻ

534zł

RATA OD

149 000zł

CENA

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem