Supraśl (gw), Ogrodniczki - dom na sprzedaż - Cena: 1800000.00 zł

Zdjęcie

Opis

Dom z dużym potencjałem komercyjnym.

Prezentujemy Państwu nieruchomość położoną na dużej, zagospodarowanej działce o pow. 2100 m2 składającą się z dwóch budynków: mieszkaniowo – usługowego i produkcyjnego oraz części rekreacyjnej.

Budynek mieszkaniowo – usługowy

Główny budynek został postawiony w 2000 r. Do jego budowy wykorzystano beton komórkowy, elewację wykonano z płytki klinkierowej, a na pokrycie dachu wykorzystano trwałą i odporną na warunki atmosferyczne dachówkę ceramiczną.

Całkowita powierzchnia budynku to ok. 400 m2 podzielonych na dwie kondygnacje. Na parterze, przeznaczonym na część usługową, znajdują się pomieszczenia sklepowe i magazynowe (które mogą być dowolnie skonfigurowane), wc oraz garaż. Na tej kondygnacji wysokość pomieszczeń wynosi 3,3 m. Na piętrze, wykorzystywanym jako część administracyjno – mieszkaniowa znajdują się: trzy sypialnie, dwa gabinety, dwie łazienki, kuchnia, salon, garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze wraz z kotłownią. Obie kondygnacje połączone są przez dwie niezależne klatki schodowe i szyb windy.

Budynek ogrzewany jest z wykorzystaniem kotła na gaz.

Budynek produkcyjny

Budynek murowany składający się z dwóch kondygnacji. Dotychczas był wykorzystywany jako zakład stolarski z lakiernią. Na parterze znajduje się otwarta przestrzeń o pow. 182,25 m2. Na piętrze na część produkcyjną przeznaczono 124 m2, natomiast na pozostałej powierzchni (58 m2) wydzielono przestrzeń socjalno-biurową z łazienką oraz pomieszczenie, w którym zainstalowana dwufunkcyjny piec gazowy.

Dodatkowo do budynku przylega kotłownia, w której zainstalowano piec na opał stały  oraz garaż o konstrukcji lekkiej, gdzie znajduje się miejsce na dwa samochody (ustawione jeden za drugim).

Część rekreacyjna.

Na terenie posesji znalazło się także miejsce przeznaczone do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Znajdziemy tam urokliwą altanę urządzoną na bazie niedużego, murowanego wiejskiego domu, oczko wodne oraz mnóstwo zieleni i nasadzeń.

Lokalizacja

Kompleks znajduje się w m. Ogrodniczki w odległości ok. 5 km od granic Białegostoku w kierunku na Supraśl. Po zakończonej niedawno modernizacji drogi dojazd do centrum Białegostoku zajmuje 10 - 15 min.

Działka jest całkowicie ogrodzona. Wjazd na jej teren odbywa się przez szeroką, dwuskrzydłową bramę z pełną automatyką. Parking przed budynkiem oraz wewnętrzny dziedziniec wyłożone zastały kostką pol-brukową. Do działki doprowadzono są wszystkie media: prąd, gaz, woda. Przyłączona jest także kanalizacja. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie niskiej zabudowy. Duża działka oraz powierzchnia budynków pozwolą zaadaptować nieruchomość do szerokiego zakresu działalności gospodarczej: produkcyjnej, hotelowej, gastronomicznej czy sklepowej.

Szczegółowy plan pomieszczeń oraz inne informacje dostępne u doradcy w biurze.

więcej informacji na www.lwynieruchomosci.pl
lub pod numerem telefonu 530 444 540

Dane Doradcy

Agnieszka Sobolewska
85 654 53 83
534535656
a.sobolewska@lwynieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty LWY-DS-12116
Lokalizacja Supraśl (gw), Ogrodniczki, Białostocka
Pow. całkowita [m2] 800,00 m²
Liczba pokoi 8
Cena 1 800 000 PLN
Cena/m2 2250.00 PLN

Nieruchomość

Opłaty wg liczników gaz, kanalizacja, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 2
Technologia budowlana beton komórkowy
Garaż jest
Okna PCV
Powierzchnia działki [m2] 2 100 m²
Zagosp. działki zagospodarowana
Kształt działki prostokąt
Rodzaj domu wolnostojący
Pokrycie dachu dachówka ceramiczna
Ogrodzenie działki ogrodzona
Rok budowy 2000
Plac zabaw nie
Gaz jest
Woda jest
Dojazd asfalt
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Ogrzewanie c. o. gazowe i węglowe
Alarm nie
Winda nie
Drzwi antywłamaniowe nie
Przystosowania dla niepełnosprawnych nie
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Prąd jest
Kanalizacja tak

Pomieszczenia

Liczba pokoi 8